Kodėl viešbučiai tik suaugusiems geriausias pasirinkimas?

Viešbučiai tik suaugusiems (adults only) išsiskiria tuo, jog juose priimami svečiai tik nuo tam tikro amžiaus. Daugelyje šios kategorijos viešbučių priimami svečiai nuo 16 metų, tačiau esama ir tokių, kuriuose apgyvendinami svečiai nuo 18 ar net nuo 21 metų. Šie viešbučiai sulaukia daug dėmesio ir yra populiarūs. Kodėl? Tam yra net kelios priežastys.

Nėra vaikų keliamo triukšmo

Ar yra kas nors baisiau, kai per savo medaus mėnesį paryčiais esi pažadinamas ne romantiškų žaidimų, o už sienos prabudusio vaiko stipriu balsu rėkiančio apie tai, ką tik jis supranta? O galbūt jūs ištaikėte tris dienas pailsėti palikę savo trimetį močiutei ir pagaliau galite ramiai išsimiegoti ir pabūti tik dviese… Tačiau taip neįvyksta nes šalimais įsikūrusi didelė šeima savo šeimynišku ūžesiu neleidžia visiškai atitrūkti nuo realybės. Būtent tokios ir dar šimtai panašių situacijų davė pagrindą viešbučiams tik suaugusiems. Tai nereiškia, jog žmonės nemyli savo vaikų. Tai tiesiog reiškia, jog nuo jų, kaip ir nuo darbo, nuo kolegų ar kaimynų, kartais reikia pailsėti.

Nereikalinga infrastruktūra vaikams

Jei viešbutyje neapsigyvena mažamečiai vaikai, viešbučio įrengimas, interjeras, visos pramogos neturi būti pritaikytos vaikams. Tai reiškia daugiau įdomybių ir pramogų suaugusiems. Viešbučiai tik suaugusiems išlaiko solidesnį stilių, dažnai galima pastebėti organizuojamas šventines vakarienes, kur svečiai atvyksta pasipuošę ir tuo džiaugiasi nebijodami, jog jų vaikas netikėčiausiu momentu išpils ant mamos suknelės punšo taurę. Be to, prie viešbučio baseino arba privačiame paplūdimyje galimos ir zonos norintiems pasilepinti saulės voniomis be drabužių. Daugiau privatumo ir laisvės – toks poilsis tik suaugusiems išties yra išskirtinis.

Kur ieškoti viešbučių tik suaugusiems?

Viešbučiai tik suaugusiems nėra paplitę visame pasaulyje. Šiuo metu „madoje“ priešingi, draugiški vaikams viešbučiai. Todėl ieškantiems ramybės oazės reikės pasinaudoti specialiomis paieškomis. Sužinoti kuriuose kurortuose veikia viešbučiai suaugusiems, galima pasinaudojus specialia paieška portale https://adultyhotels.com/countries/

Daugiausia tokių viešbučių yra  Karibuose, Kroatijoje, Kipre, Egipte, Graikijoje, Italijoje, Meksikoje, Portugalijoje, Ispanijoje bei Turkijoje.

Komentarų nėra

Parašyk komentarą