Lodge – nakvynė pakelėje

Tai miesto viešbutis, paprastai įsikūręs šalia magistralinių automobilių trasų. Dėl to lodge šeimininkai verslą planuoja taip, kad galėtų priimti žmones, kuriems reikia nakvynės vienai ar dviems naktims.

Tokiems keliautojams didžiausia vertybė – šiltas dušas ryte ir švari patalynė. Pusryčiai paprastai į apgyvendinimo kainą neįskaičiuojami., tačiau prie lodge, kaip savotiška papildoma paslauga, yra mažas restoranas, kuriame galima papusryčiauti už fiksuotą kainą.

Numeris nespindi prabanga. Duše rasite tik gabaliuką muilo. Kamabryje mažytis televizorius, rodantis tik kelis vietinius kanalus. Kondicionierius bendras su kitais kambariais, arba tokio įrenginio iš viso nėra. Privalumas, kad numeriai visada švarūs ir idealiai sutvarkyti.

Lodge privalumas, kad reikia mokėti tik už kambarį, nepaisant to, kiek žmonių ten gyvens. Reikalavimas tik toks, kad nenakvotų daugiau žmonių nei stove lovų. Tokia kainodara reiškia, kad vienvietis numeris bus brangus, tačiau jei užsakysite šeimyninę keturvietį kambarį, tai kaina pasirodys maloniai nedidelė.